SİTE MAP          OFFER & ORDER             CONTACT

PROFİL

GROUP
MAIN PAGE

COMPANY PROFILE

OUR PRODUCTS
PRODUCTS
SERVICES
OUR SERTIFICATES
MODERIZATION
REFERENCES
WRITE US
CONTACT US
   
SITE SEARCH
KNOWLEDGEBASE
DOWNLOADS
LİNKS

 

 


 

 General

Technical

 Dealer

          Metropol Control Card


M KK-001

 
 Control Card General Properties

Asansör kumanda kartı, maksimum 16 durağa kadar olan binalarda kullanılır. Bu sınır içinde farklı katlar için veya farklı uygulamalar için hiçbir proglama değişikliği, tadilat veya başka kartlara ihtiyaç yoktur, tercih tamamen kullanıcıya bırakılmıştır. Mikroişlemci kontrollü kartımızın özellikleri şunlardır;

Şahsa hizmet,Tek katları toplamalı, Çift katları toplamalı Tek-Çift toplamalı , tek hızlı basit kumanda, Otomatik kapı kontrolü,bodrum,teras ve özel katları,park katı tanımlama imkanı.

Akıllı display ile sistemde olabilecek tüm hatalar klavuzda belirtilen yanıp sönen işaretler yada harflerle kullanıcıya bildirilir.

Sistemin gerektirdiği tüm üniteler yekpare bir kat üzerinde toplandığı için pano montajında fazla yer kaplamaz, montajcıyı uzun süre meşgul etmez.

Kart, tüm fonksiyonları içermektedir. Mekanik sisteminize otamatik kapı veya başka teçhizatları eklemeniz gerektiğinde,çalışma şeklini değiştirmek istediğinizde,meşgul ve katta bekleme sürelerini ayarlamak istediğinizde, bu değişikleri proglamlama soketinden kılavuzda belirtilen şekilde düzenleyebilirsiniz.Bu yüzden kartın üzerinde dipsviç opsiyonuna gerek görülmemiştir.

Kartın üzerinde herhangi bir entegreyi soketinden çıkarmak ve değiştirmek, son derece sakıncalıdır, ancak teknik servisin yetkisi dahilindedir.

Mikroişlemcideki program yeniliklerinde, versiyon yükseltimlerinde firmamız kullanıcıları gününde haberdar edecektir. Bu da sizlere hizmetimizin sürekli olduğunu ifade eder.

 Order
You can now order your  control card from Metropol Elevator Market ....
 Image

Kumanda Kartı

Simülation

Kumanda Kartı Simulasyonu

Display Animation

Kumanda Kartı Display ve Led Animasyonu